Řidič

Pokud tě baví práce s lidmi a chceš být součástí týmu, který vyrábí a prodává nejlepší zmrzlinu v Praze, pojď do toho s námi v nové zmrzlinárně a kavárně Créme de la Créme na Národní! Těšíme se na Tebe!

Co budeš dělat:

rozvážet zmrzlinu z výrobny na naše provozovny Crème de la Crème, do hotelů, restaurací a kaváren v rámci hl. města Prahy. Budeš významnou součástí našeho týmu, protože na Tobě bude záviset zásobování našich zmrzlináren a budeš v přímém kontaktu s našimi velkoobchodními klienty. Nedílnou součástí této pozice je péče o vozidla a řešení jednorázových úkolů spojených s potřebami provozoven.

Co od Tebe chceme:

to, co od Tebe požadujeme je určitě zkušenost s prácí řidiče, nadšení a radost z práce s lidmi, ochotu, spolehlivost, komunikativní povahu, fyzickou zdatnost a odhodlání jít do toho naplno. Měl bys mít řidičský průkaz sk. B a čistý trestní rejstřík.

Co Ti nabízíme

různorodou práci, zázemí stabilní, rozvíjející se společnosti, která je plná nadšenců, pro které je práce u nás zábavou. Nabízíme Ti smlouvu na HPP, dobré finanční ohodnocení a odměny dle pracovních výsledků. Každý šikovný člověk u nás najde své uplatnění.

Mám zájem


 

OZVĚTE SE NÁM

V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici nás prosím kontaktuj prostřednictvím tohoto formuláře. Těšíme se na Tebe.

Položky označené (*) jsou povinné

 

Jak se k nám dostanete

Najdete nás na Národní 23, Praha 1
jen pár kroků od Národního divadla.

Otevírací doba

Pondělí: 10.00 až 23.00 hodin
Úterý: 10.00 až 23.00 hodin
Středa: 10.00 až 23.00 hodin
Čtvrtek: 10.00 až 23.00 hodin
Pátek: 10.00 až 23.00 hodin
Sobota: 10.00 až 23.00 hodin
Neděle: 10.00 až 23.00 hodin

Poslední objednávky na přípravu jídla přijímáme půl hodiny před zavírací dobou.