Ice Cream Job

Italské řemeslné zmrzlinářství a kavárna Crème de la Crème přijme pro svoji provozovnu na adrese Husova 12, Praha 1, dvě servírky - vedoucí směn. Nástup ihned. Práce je na hlavní pracovní poměr v režimu krátký a dlouhý týden. Mzda po zapracování 110,- Kč na hodinu čistého.

Krátký dlouhý týden znamená, že jeden týden se pracuje jen středa a čtvrtek, druhý týden je naopak středa a čtvrtek volno a takto se to střídá. Potřebujeme maximálně dodržovat tento směnný systém, protože jinak manažerka velmi složitě hledá náhradu na chybějící směny.

Náplní práce je obsluha baru a kávovaru, obsluha hostů v kavárně, dohled nad brigádníky, jejich úkolování a odpovědnost za bezvadný chod kavárny, práce s pokladnou a hotovostí, objednávání zboží a vedení malého skladu. Práce je hodně různorodá a kreativní.

Co od Tebe očekáváme?

Očekáváme vstřícný a komunikativní přístup. Tedy raději otevřenou a extrovertní povahu. Zkušenost s prací ve službách, nebo ještě lépe v gastru je výhodou. Je potřeba aspoň základní hovorová znalost angličtiny a schopnost spočítat večer tržbu. A samozřejmě jak už to Masaryk říkával: „Nebát se a nekrást“. Pro tuto práci je potřeba velké nasazení. Není proto vhodné jí kombinovat třeba se studiem na vysoké škole nebo další jinou prací, protože by se to nestíhalo. A pro nás je moc důležité, abychom chodili do práce odpočinutí a s chutí.

Co Ti nabízíme?

Nabízíme stabilní práci v mladém kolektivu a ve firmě, která se hodně dynamicky rozvíjí. Baví nás se učit a dělat věci líp. Vedle čisté mzdy 110,- Kč na hodinu čistého po zapracování a nekráceného spropitného od zákazníků také nabízíme možnost neomezeného pojídání zmrzliny v pracovní době a slevy na naše zboží pro blízké i hodně vzdálené rodinné příslušníky. K uvedené mzdě ještě čas od času (v létě často) podáváme odměny podle toho, jak si kdo zaslouží.

Nástup ihned (po osobním pohovoru). Máme zavedený první nezávazný zkušební den v práci, kdy si každý může zkusit, jestli ho to baví a pak se rozhodne, jestli to chce dělat.

Práce s lidmi je náročná. Člověka to musí opravdu bavit, musí si to užívat, mít rád lidi a těšit se na ně. Jenom tak může dělat svojí práci způsobem, na který lze být potom právem hrdý. Tohle je náš cíl a takovéhle lidi hledáme. Těšíme se na tebe!

Za tým Crème de la Crème
Honza Hochsteiger, mistr zmrzlinář

Mám zájem

BRIGÁDNÍK NA PRODEJ ZMRZLINY

Co budeš dělat?

Především nandavat zmrzlinu, ale dostaneš se i k přípravě kávy a obsluhování. Budeš pracovat v týmu lidí, kde kvalita je vždy na prvním místě.

Co Ti nabízíme?

Mzdu 90,- Kč na hodinu čistého + spropitné a odměny podle snaživosti a šikovnosti. Pokud bude spolupráce šťastná, nabízíme možnost trvalé spolupráce i v zimě a to jak formou DPP, tak i na částečný či plný PP. Samozřejmostí i zde je možnost karierně růst.

Mám zájem


 

OZVĚTE SE NÁM

V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici nás prosím kontaktuj prostřednictvím tohoto formuláře. Těšíme se na Tebe.

Položky označené (*) jsou povinné

 

Jak se k nám dostanete

Najdete nás v Husova 12, Praha 1
jen pár kroků od Staroměstského náměstí.

Otevírací doba

Pondělí: 11.00 až 22.00 hodin
Úterý: 11.00 až 22.00 hodin
Středa: 11.00 až 22.00 hodin
Čtvrtek: 11.00 až 22.00 hodin
Pátek: 11.00 až 22.00 hodin
Sobota: 11.00 až 22.00 hodin
Neděle: 11.00 až 22.00 hodin

Poslední objednávky na přípravu jídla přijímáme půl hodiny před zavírací dobou.

Kontakty

+420 732 330 519 (objednávky)
+420 224 211 035 (rezervace)
info@cremecreme.cz